Bilžu galerija ar pasākumiem "Peripatētikā"

.

Alekseja Naumova izstādē "Uzgleznotā arhitektūra"

Vizuālās mākslas stundā viesojāmās RTU Arhitektūras un dizaina institūtā Ķīpsalā nupat atklātajā Alekseja Naumova izstādē "Uzgleznotā arhitektūra". Noskaidrojām kāpēc abas mākslas satikušās, un kas no tā izvērties? Skolēniem tika dots arī uzdevums: uzzīmēt no kādas gleznas paša izvēlētu fragmentu. Skaistie mākslinieku darbi apskatāmi galerijā!

Kas notiek Getliņos?

Cik mācību ekskursijas un pasākumi šajā mācību gadā ir bijuši Jūsu skolā? Mēs vairs nespējam izsekot! Paldies mūsu skolotājiem par idejām, iedvesmu un iesaisti nodrošinot mūsu skolēniem aizraujošu "Peripatētiku" (mācības pastaigājoties)!
Šoreiz devāmies noskaidrot, kas notiek Getliņos? Laiks nelutināja, bet bija interesanti gan maziem, gan lieliem! Aizbrauciet arī Jūs!

Skolēnu tikšanās ar Aladinu!

1. semestra izskaņā devāmies apciemot mūsu mīļās sporta skolotājas loloto zirgu Aladinu! Apciemojām, samīļojām, palutinājām un, protams, Aladina arī katram deva iespēju izbaudīt braucienu savā mugurā! Paldies mūsu skolotājai Helēnai un Aladinai par emocijām!🙂

Hei, vai grāmatai ir knābis?

To mūsu pirmklasnieki devās noskaidrot apmeklējot Latvijas Nacionālo bibliotēku! Kā Tu domā, vai grāmatai ir knābis?

Līgatnes tīklu parka virsotnēs!

Vai vari tīklos saskatīt kādu no mums? Pēc labi padarīta darbiņa esam pelnījuši atpūtu!

Brauciens uz Limbažu maiznīcu "Lielezers"

Iepazinām "kukulīša" pagatavošanu no A līdz Z! Paldies maiznīcas darbiniekiem par iespēju ieskatīties viņu ikdienā! Mums patika, aizbrauciet arī Jūs! 

Saules mūžu Latvijai!

Stiprinājām mūsu dārgo zemi Latviju - izveidojot spēka zīmes, dziedot, skaitot dzejoļus un, protams, paši gatavojām svētku kūku! 

Mārtiņdienas tirgus "Peripatētikā"

Pašu gatavots vinemēr garšo un izskatās vislabāk! Un rosīties virtuvē mums visiem patīk! Tas ir oficiāli - tirgošanās iemaņas ir apgūtas!

Svinam Robežsardzes dienu!

Aizraujoša un interesanta Valsts Robežsardzes vizīte "Peripatētikā", sniedza daļai mūsu skolēnu iespēju iepazīt Robežsardzes profesiju. Un, izrādās, ka mūsu skolā mācās arī topošie Robežsargi!

Vairojam labo!

 Labo darbu nedēļā apciemojām dzīvnieku pansiju "Ulubele". Pozitīvās enerģijas apmaiņa garantēta! Ziedo arī Tu, jo kopā mēs varam vairāk! Ar pansijai nepieciešamo lietu sarakstu vari iepazīties šeit: https://ulubele.org/atbalsts/atbalsts-davinot/ 

Lecam iekšā "Peripatētikā"!

Neliels ieskats skolas atvēršanas svētkos! Paldies visiem, kas bija kopā ar mums! Īpašs paldies Rūjienas saldējumam par tik garšīgu sveicienu!