Bilžu galerija ar pasākumiem "Peripatētikā"  

Nesam skolas vārdu pilsētā!

Prieks un lepnums par jauniešiem, kas mums līdzās, paldies burvīgajām meitenēm un skolas draugiem par iesaisti skolas reklāmas kampaņā!
Jaunās telpas sniedz mums iespēju piepildīt sapni arī par bērnudārzu, tāpēc jau no augusta gaidīsim arī pirmsskolas vecuma bērnus savā pulciņā!
Pievienojies Privātā vidusskola Peripatētika saimei, izcelies ar zināšanām un dodies izglītojošā pastaigā! 🤝👌 🫶

Esiet mīļi gaidīti mūsu jaunajās mājās, Torņakalna ielā 15!

Vizīte LU ķīmijas fakultātē!

Mūsu 9. klase devās izglītojošā pastaigā uz Latvijas Universitātes ķīmijas fakultāti, paldies par sniegto iespēju iegūt jaunas zināšanas un pieredzi!

Ekskursija par genomu!

Šodien mūsu 9. klase, ķīmijas skolotāja Valda pavadībā, viesojās Latvijas Biomedicīnas pētijumu un studiju centrā, tur skolēnus sagaidīja izcila prezentācija par genomu LZA akadēmiķa, prof. Kloviņa vadījumā, pēc lekcijas skolēniem bija iespēja arī kristalizēt proteīnu un pārbaudīt rezultātus izmantojot optisko mikroskopu. 

Izbrauciens uz stalli!

Mums ir pati labākā sporta skolotāja! Lai to zin visi! 🥰
Mīļš paldies skolotājai Madarai par uzaicinājumu apciemot stalli un iepazīt viņas skaisto zirgu Aroniju! Apkopām, samīļojām, ar kārumiem pabarojām, izvedām pastaigā un vēlreiz samīļojām skaistuli!

LU Cietvielu fizikas institūta apmeklējums

3. aprīlī, ķīmijas skolotāja Valda pavadībā, mūsu 9. klase viesojās Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūtā. Aizraujoša pieredze skolēniem, paldies par to!

Izkopjam Lieldienu tradīcijas "Peripatētikā"

Zaķītis aiziet ciku - caku
Svilpodams pa meža taku!
Tas groziņā nes lielu prieku,
Izdalīdams to kā nieku.
Priecīgas Lieldienas! 🐇🐰

SKOLĒNU PAŠPĀRVALDES PREZIDENTE - REBEKA! 

Šodien mūsu skolā atzīmējam ne tikai sieviešu dienu, bet arī skolēnu pašpārvaldes vēlēšanu rezultātus!
Ievēlējām skolas pašpārvaldes prezidentu, prezidenta vietnieku, pašpārvaldes palīgu, ekonomikas ministru, sporta un kultūras ministru! Novēlam visiem radošumu un asu prātu amatu izpildē! 🤩
Paldies skolotājam Austrim par iesaisti un palīdzīgas rokas sniegšanu jauniešiem!
APSVEICAM SKOLĒNU PAŠPĀRVALDES PREZIDENTI - REBEKU! Priecājamies un lepojamies!🤝

Viesošanās pie seniorēm pansionātā "Sofija"

Pilsoniskās līdzdalības projekta ietvaros, daļiņa no mūsu skolēniem un skolotājiem devās apciemot pansionāta "Sofija" iemītnieces! Tikšanās izvērtās sirsnīga, draudzīga un patiesi mīļa! Paldies pansionāta "Sofija" administrācijai par iespēju apciemot un iepazīt burvīgās kundzes!

Alekseja Naumova izstādē "Uzgleznotā arhitektūra"

Vizuālās mākslas stundā viesojāmās RTU Arhitektūras un dizaina institūtā Ķīpsalā nupat atklātajā Alekseja Naumova izstādē "Uzgleznotā arhitektūra". Noskaidrojām kāpēc abas mākslas satikušās, un kas no tā izvērties? Skolēniem tika dots arī uzdevums: uzzīmēt no kādas gleznas paša izvēlētu fragmentu. Skaistie mākslinieku darbi apskatāmi galerijā!

Kas notiek Getliņos?

Cik mācību ekskursijas un pasākumi šajā mācību gadā ir bijuši Jūsu skolā? Mēs vairs nespējam izsekot! Paldies mūsu skolotājiem par idejām, iedvesmu un iesaisti nodrošinot mūsu skolēniem aizraujošu "Peripatētiku" (mācības pastaigājoties)!
Šoreiz devāmies noskaidrot, kas notiek Getliņos? Laiks nelutināja, bet bija interesanti gan maziem, gan lieliem! Aizbrauciet arī Jūs!

Skolēnu tikšanās ar Aladinu!

1. semestra izskaņā devāmies apciemot mūsu mīļās sporta skolotājas loloto zirgu Aladinu! Apciemojām, samīļojām, palutinājām un, protams, Aladina arī katram deva iespēju izbaudīt braucienu savā mugurā! Paldies mūsu skolotājai Helēnai un Aladinai par emocijām!🙂

Hei, vai grāmatai ir knābis?

To mūsu pirmklasnieki devās noskaidrot apmeklējot Latvijas Nacionālo bibliotēku! Kā Tu domā, vai grāmatai ir knābis?

Līgatnes tīklu parka virsotnēs!

Vai vari tīklos saskatīt kādu no mums? Pēc labi padarīta darbiņa esam pelnījuši atpūtu!

Brauciens uz Limbažu maiznīcu "Lielezers"

Iepazinām "kukulīša" pagatavošanu no A līdz Z! Paldies maiznīcas darbiniekiem par iespēju ieskatīties viņu ikdienā! Mums patika, aizbrauciet arī Jūs! 

Saules mūžu Latvijai!

Stiprinājām mūsu dārgo zemi Latviju - izveidojot spēka zīmes, dziedot, skaitot dzejoļus un, protams, paši gatavojām svētku kūku! 

Mārtiņdienas tirgus "Peripatētikā"

Pašu gatavots vinemēr garšo un izskatās vislabāk! Un rosīties virtuvē mums visiem patīk! Tas ir oficiāli - tirgošanās iemaņas ir apgūtas!

Svinam Robežsardzes dienu!

Aizraujoša un interesanta Valsts Robežsardzes vizīte "Peripatētikā", sniedza daļai mūsu skolēnu iespēju iepazīt Robežsardzes profesiju. Un, izrādās, ka mūsu skolā mācās arī topošie Robežsargi!

Vairojam labo!

 Labo darbu nedēļā apciemojām dzīvnieku pansiju "Ulubele". Pozitīvās enerģijas apmaiņa garantēta! Ziedo arī Tu, jo kopā mēs varam vairāk! Ar pansijai nepieciešamo lietu sarakstu vari iepazīties šeit: https://ulubele.org/atbalsts/atbalsts-davinot/ 

Lecam iekšā "Peripatētikā"!

Neliels ieskats skolas atvēršanas svētkos! Paldies visiem, kas bija kopā ar mums! Īpašs paldies Rūjienas saldējumam par tik garšīgu sveicienu!